Eredmények
FÉRFI NBI :
2015.01.11.
UniverSport Kft. Szerva ASE Szécsény I. 7 : 11
2015.02.14.
Jászkun Volán SC – UniverSport Kft. 6 : 12
2015.02.22.
Apagy SE – UniverSport Kft. 4 : 14
NŐI NBI :
2015.02.07.
Postás SE III. UniverSport Kft.Csengőd KSZE 9 : 9
2015.02.14.
Statisztika PSC II. UniverSport Kft.Csengőd KSZE 7 : 11
NŐI EXTRALIGA:
2015.01.18.
Szekszárd Asztalitenisz Club – UniverSport Kft. 7 : 0
2015.02.07.
MTKDunakeszi Kinizsi USE – UniverSport Kft. 3 : 6
2015.02.21.
UniverSport Kft. Budaörsi SC 1 : 6
2015.03.15.
UniverSport Kft. Postás SE I. 1 : 6
Jan.911. Joola újonc nemzetközi : Drabant Anita (edző : Szabó Krisztián ill. válogatott edző mivel válogatott esemény volt)
Helyezés: Drabant Anita (csapatban) 5. helyezés
Drabant Anita (egyéni) 5.helyezés
Jan.1718. Bp. Bajnokság felnőtt : Kramarics Gergő , Balázs Bence, Imre Leila, Füle Kata, Drabant Anita, Kiss Réka,
Hunyadi Gréta (edző : Szabó Krisztián, Kiss Dániel)
Helyezés: Imre Leila (ifjúsági egyéni) 3. helyezés
Jan.23-25 : Bp. Bajnokság újonc, serdülő, ifjúsági : Drabant Anita, Schnedl Atina, Zsitva Vivien, Nyíri Kata, Kiss Bálint , Jádi Dominik, Füle Kata, Imre Leila, Kramarics Gergő, Balázs Bence (edző : Szabó Krisztián, Vajda Viktor, Kiss Dániel)
Helyezés: Drabant Anita (újonc egyéni) 1. helyezés
Balázs Bence (ifjúsági páros) 1. helyezés
Balázs Bence (ifjúsági egyéni) 3. helyezés
Imre Leila (felnőtt egyéni) 1. helyezés
Febr.11-15. : Cseh ifjúsági, serdülő nemzetközi Hodonin : Füle Kata , Imre Leila (válogatott esemény, válogatott edző)
Helyezés: Csonka András (felnőtt egyéni) 1. helyezés
Csonka András (felnőtt páros) 1. helyezés
Febr.21-22 : Újonc Húszak Bajnokság (Bp) : Drabant Anita, Zsitva Vivien, Schnedl Atina (tartalék) (edző : Szabó Krisztián, Kiss Dániel)
Helyezés: Drabant Anita (újonc egyéni) 1. helyezés
Febr.27-Márc.1. : Felnőtt Országos Bajnokság : Imre Leila, Füle Kata, Drabant Anita, Kiss Réka, Hunyadi Gréta, Kramarics Gergő, Balázs Bence (edző : SzabóKrisztián)
Helyezés: Imre Leila (egyéni) 3. helyezés
Márc.47. Olasz ifjúsági nemzetközi Lignano : Imre Leila (válogatott esemény ,válogatott edző)
Márc.68. : Szlovák újonc nemzetközi Malacky : Drabant Anita (edző : Szabó Krisztián)
Helyezés: Drabant Anita (újonc egyéni) 3. helyezés
Drabant Anita (újonc páros) 2. helyezés
Drabant Anita (újonc csapat) 1. helyezés
Márc.12-15. : Román nemzetközi serdülő Beszterce : Füle Kata, Drabant Anita (edző : Kiss Dániel)
Helyezés: Drabant Anita (serdülő egyéni) 2. helyezés
Márc.13-15. : Hungarian Open para asztalitenisz : Csonka András (válogatott esemény, válogatott edző)
Helyezés: Csonka András (csapat) 1. helyezés
Csonka András (egyéni) 3. helyezés
Márc.21. : Reménységek kupája Bp : Nyíri Kata, Palásti Csenge (edző : KissDániel)
Helyezés: Nyíri Kata (egyéni) 5. helyezés
Márc.21-22. : Serdülő Húszak Bajnokság Bp : Füle Kata, Drabant Anita (edző : Szabó Krisztián)
Helyezés: Füle Kata (serdülő egyéni) 4. helyezés
Drabant Anita (serdülő egyéni) 7. helyezés
Márc.28-29. : Ifjúsági Húszak Bajnokság Bp : Imre Leila, Czvalinga Dóra, Füle Kata, Drabant Anita, Kramarics Gergő, Balázs Bence ( edző : Szabó Krisztián, Kiss Dániel)
Helyezés: Imre Leila (ifjúsági egyéni) 4. helyezés
Drabant Anita (ifjúsági egyéni) 11. helyezés
Füle Kata (ifjúsági egyéni)12. helyezés
Balázs Bence (ifjúsági egyéni) 6. helyezés
Kramarics Gergő (ifjúsági egyéni) 7. helyezés